Nasza firma ma do zaoferowanie przęsło ogrodzeniowe , wykonane z półfabrykatów betonowych . Imitują one ogrodzenia klinkierowe, lecz są one o wiele razy bardziej trwalsze od ogrodzenia z cegły klinkierowanej ponieważ zalewane są czystym betonem który powoduje że słupek jest bardziej masywny.
Dodatkowo podczas montażu wpuszczanych jest więcej drutów zbrojeniowych niż podczas montażu ze słupków z cegły klinkierowej sprawia to ze nasze słupki są bardzo mocno związane z podłożem.Zaletą rozwiązania jest prosty i szybki montaż który eliminuje czasochłonny proces spoinowania i fugowania montowanego ogrodzenia.  Dlatego są 3 razy tańsze!!!! od takiego samego ogrodzenia z cegły klinkierowej !!!!.

Dodatkowym atrybutem ogrodzenia z prefabrykatów jest możliwość docinania elementów na odpowiedni wymiar oraz wycinania różnego rodzaju otworów. Jest to szczególnie przydatne przy montażu na działkach o nieregularnym kształcie i różnych kątach, a także przy montażu takich elementów jak skrzynka na listy, domofon.

Elementy ogrodzenia wykonane są w technologii odlewu betonowego wzmocnionego zbrojeniem, w postaci siatki stalowej o grubości 3mm, grubość ścianek poszczególnych elementów wynosi około 10cm.

Wszystkie prefabrykaty pokryte są czterokrotnie specjalną farbą do betonu. Powierzchnie betonowe pokryte tą farbą charakteryzują się:
-skuteczną ochronę betonu przed erozją betonu
-ograniczeniem wnikania do betonu jonów chlorkowych pochodzących z otaczającego środowiska (np. sól która posypuje się ulice).

Zawarty w farbie środek silikonowy chroni malowane powłoki przed nasiąkliwością, i dodatkowo zapewnia powierzchnię posiadającą właściwości samo oczyszczające się. Przęsła pozostają przez wiele lat świeże i czyste, odporne na ścieranie, czynniki chemiczne jak olej mineralny, benzyna, smary czy roztwór soli, odporna na warunki atmosferyczne: spaliny, słońce. Ogrodzenie zachowuje wieloletnią trwałość kolorów.

Dodatkowo charakteryzuje się :
- wysoką mrozoodpornością
- wytrzymałością na uszkodzenia
- są o wiele tańsze od klinkieru a wyglądem nie różnią się wcale
- prosty i szybki montaż


WYMIARY PRZĘSŁA :

SŁUPEK:
160 CM - WYSOKOŚĆ SŁUPKA WRAZ Z DASZKIEM(MOZLWOŚĆ PRZEDŁUŻENIA WYSOKOŚCI)
37X37CM- SZEROKOŚĆ SŁUPKA
CENA - 200zł

PRZĘSŁO MIĘDZY SŁUPKOWE:
222CM - DŁUGOŚĆ ELEMENTU DOLNEGO(możliwość docięcia na wymiar)
25cm - SZEROKOŚĆ ELEMENTU DOLNEGO
33cm- WYSOKOŚĆ ELEMENTU DOLNEGO
CENA - 220zł

Pokrywa Kopertowa - 30zł

NA ŻYCZENIE KLIENTA WYSTAWIAMY FAKTURY VAT !!!
TRANSPORT NA TERENIE CAŁEGO KRAJU
UWAGA "NIE PRODUKUJEMY OGRODZEŃ NA JEDEN SEZON,,